Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Kráľovský Chlmec/ Királyhelmec

10. 11. 2010

Komunálne voľby 2010

 

Miestna volebná komisia

 

Predseda: Viktor Dako

 

Voľby primátora

 

1. Jozef Balog, Mgr. 56 učiteľ Hlavná 775/127, Kráľovský Chlmec, nezávislý kandidát

2. Csaba Dako, Mgr. 35 učiteľ Pri Štadióne 61/528, Kráľovský Chlmec, SMER

3. Karol Pataky, Ing. 33 inžinier ekonómie L.Kossutha 69/609, Kráľovský Chlmec, MOST-HÍD, SDKÚ-DS, EDS, SAS, KDH

4. István Pásztor, Ing. 53 elektroinžinier L.Kossutha 119/2456, Kráľovský Chlmec, SMK-MKP

5. Peter Pető 58 mechanizátor L. Kossutha 65/610, Kráľovský Chlmec, nezávislý kandidát

6. Gabriela Zvolenská , PaedDr. 54 riaditeľka KCMaP L. Kossutha 609/68, Kráľovský Chlmec, nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov MsZ Kráľovský Chlmec

 

1. Jozef Balog 60 dôchodca L. Kossutha 41/615, Kráľovský Chlmec RIS

2. Róbert Balog 38 murár L. Kossutha 41/615, Kráľovský Chlmec RIS

3. Roland Bánhegyi, Mgr. 32 živnostník Kvetná 7/2286, Kráľovský Chlmec EDS

4. Alexander Berta 57 súkromný podnikateľ L. Kossutha 92/593, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

5. Peter Berta 33 konateľ M. Hunyadiho 10/887, Kráľovský Chlmec SMK-MKP

6. Ladislav Birke 5 i strojný zámočník Ibrányiho 1255/22, Kráľovský Chlmec KDH

7. Ladislav Bodzáš 55 klenotník Pri Štadióne 15/508, Kráľovský Chlmec SMER

8. Vojtech Bodzáš 61 súkromný podnikateľ Hlboká 43/1263. Kráľovský Chlmec ĽS -HZDS

9. Maroš Bračok 25 súkromný podnikateľ Z. Fábryho 47/1248, Kráľovský Chlmec SMK-MKP

10. Barnabáš Csonka 34 automechanik Hlboká 12/192, Kráľovský Chlmec SMK-MKP

11. Štefan Cziránka 48 elektromechanik Hlboká 35/215, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

12. Marta Čarnakovičová 53 učiteľka L. Kossutha 63/610, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

13. Csaba Dako, Mgr. 35 učiteľ Pri Štadióne 61/528, Kráľovský Chlmec SMER

14. Ladislav Dako, Ing., Bc. 27 manažér logistiky Hlavná 115/776, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

15. Anton Demeter 64 dôchodca L. Kossutha 115/2272, Kráľovský Chlmec ĽS -HZDS

16. Pavol Dobos 57 administrátor Hlavná 720/184, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

17. Zoltán Dobos 62 pedagogický pracovník L. Kossutha 85/606, Kráľovský Chlmec SMER

18. Jaroslav Doboš 47 ošetrovateľ L. Kossutha 65/610, Kráľovský Chlmec KDH

19. Michal Fazekaš, Ing. 33 strojný inžinier Hlavná 776/113, Kráľovský Chlmec SMK - MKP

20. Alexander Fedor, Ing. 36 štátny zamestnanec M. Bela 1211/30, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

21. Peter Furik, Ing. 45 strojný inžinier M. Bela 1221/13, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

22. Adam Geri 29 manažér L. Kossutha 72/585, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

23. Mikuláš Glovický, MVDr. 48 zverolekár Hviezdoslavova 7/340, Kráľovský Chlmec SDKÚ - DS

24. Tibor Györgyfi 54 súkromný podnikateľ Hlavná 19/821, Kráľovský Chlmec SMER

25. Pavol Hajdók, Ing. 50 strojný inžinier F. Rákócziho 15/417, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

26. György Hogya 54 spisovateľ Ibrányiho 55/1253, Kráľovský Chlmec SMER

27. Ivan Ivanega, Ing 54 ekonóm L. Kossutha 86/590, Kráľovský Chlmec SDKÚ-DS

28. Árpád Kalapos 41 elektrotechnik Hlavná 115/776, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

29. Attila Király 42 súkromný podnikateľ Ibrányiho 21/1243, Kráľovský Chlmec SMK - MKP

30. Andrej Kiss, Ing 50 hlavný kontrolór Ibrányiho 9/1240, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

31. Ladislav Kobák, Ing. 45 informatík E. Adyho 2525/2, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

32. Kornél Köblös 37 elektrikár L. Kossutha 81/607, Kráľovský Chlmec KDH

33. Peter Kopasz 36 elektromechanik Mierová 16/908, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

34. Ladislav Korfant 59 dôchodca Z. Fábryho 43/1247, Kráľovský Chlmec SMER

35. Perla Kulcsárová, Ing. 52 referent Z. Fábryho 39/1246, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

36. Juraj Lőrincz 52 súkromný podnikateľ Hlavná 11/825, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

37. Ladislav Loškár 52 výsluhový dôchodca M. Hunyadiho 8/886, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

38. Alžbeta Mátéová, MUDr. 48 lekárka F. Rákócziho 42/425, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

39. Ladislav Mento, Ing. 52 elektroinžinier Hlavn á 52/656, Kráľovský Chlmec SMER

40. Alexander Molnár 52 strojník L. Kossutha 73/608, Kráľovský Chlmec SMER

41. Zuzana Muszková 49 projektantka Hlavná 92/676, Kráľovský Chlmec KDH

42. Peter Nádasdi, Mgr.art. 33 herec Ibrányiho 5/1239, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

43. Alexander Nagy 47 súkromný podnikateľ Hlavná 142/701, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

44. Gabriel Nagy 39 nezamestnaný Podhradská 3/399, Kráľovský Chlmec SMER

45. Ernest Oláh, Dis.art. 36 učiteľ Hlavná 3/829, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

46. Peter Pandy, JUDr. 34 advokát Ibrányiho 55/1253, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

47. Vojtech Panyko 49 posunovač Hlavná 117/776, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

48. Karol Pataky, Ing. 33 inžinier ekonómie L.Kossutha, 66/609, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

49. Norbert Pándy 40 obchodný reprezentant Hlavná 246/739, Kráľovský Chlmec SDKÚ-DS

50. Dionýz Pásztor 44 ekonóm Kollárova 21/247, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

51. István Pásztor, Ing.. 53 elektroinžinier L. Kossutha 119/2456, Kráľovský Chlmec SMK-MKP

52. Peter Podoba, Ing. 44 technik Ibrányiho 26/1255, Kráľovský Chlmec SDKÚ - DS

53. Terézia Rapcsáková 57 opatrovateľka L. Kossutha 39/615, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

54. Norbert Ruda 32 súkromný podnikateľ Hlavná 94/677, Kráľovský Chlmec SMK - MKP

55. Gejza Sačko 50 generálny riaditeľ Hlboká 51/1266, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

56. Zoltán Sipos, Mgr. 35 pedagóg Ibrányiho 24/1255, Kráľovský Chlmec SDKÚ - DS

57. Ferdinánd Szabó 31 učiteľ M. Hunyadiho 9/887, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

58. Štefan Szücs 58 dôchodca S. Petófiho 71/1194, Kráľovský Chlmec SMER

59. Ladislav Szunyog, Ing. 44 strojný inžinier Horešská 40/1044, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

60. Mária Szürösová 49 súkromná podnikateľka Horešská 67/1009, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

61. Peter Šohajda 29 referent údržby M. Bela 1224/23, Kráľovský Chlmec SMK-MKP

62. Eva Ťahlová 41 medicínsky reprezentant Hlavná 776/113, Kráľovský Chlmec SMK-MKP

63. Ján Tomči 47 súkromný podnikateľ Ibrányiho 1242/17, Kráľovský Chlmec SMER

64. Dionýz Tóth, Ing. 39 prevádzkový riaditeľ Z. Fábryho 1252/16, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

65. Patrícia Vargová 23 študent Ibrányiho 3/1239, Kráľovský Chlmec MOST-HÍD

66. Alexander Varkonda 39 súkromný podnikateľ M. Hunyadiho 4/884, Kráľovský Chlmec SMK - MKP

67. Ervin Világi 48 vedúci predaja M. Bela 1137/8, Kráľovský Chlmec ĽS - HZDS

68. Andrea Zamatócka 38 odborná referentka Z. Fábryho 23/1244, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

69. Gabriela Zvolenská, PaedDr. 54 riaditeľka KCMaP L. Kossutha 69/609, Kráľovský Chlmec nezávislý kandidát

70. Jozef Želinský 24 VŠ študent L. Kossutha 3/629, Kráľovský Chlmec SMK - MKP

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.