Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Komunálne voľby 2010 v okrese Košice III

3. 11. 2010

Okres Košice III v komunálnych voľbách 2010

Pre voľby do Mestského zastupiteľstva Košice boli vytvorené v okrese obvody č. 8, 9, 11. Obvod č. 5 bol vytvorený spolu s okresom Košice II a obvod č. 14 spolu s okresom Košice IV

 

 

Volebný obvod č. 5 (Barca, Šebastovce, Poľov, volí sa 1 poslanec)

Okres Košice III je celoslovenskou anomáliou – tri jeho mestské časti tvoria volebné obvody s mestskými časťami iných okresov. Barca a Šebastovce z okresu Košice III tvoria volebný obvod (č. 5) s mestskou časťou Poľov v okrese Košice II. Mestská časť Vyšné Opátske z okresu Košice III tvorí volebný obvod (č.14) s mestskou časťou Košická Nová Ves v okrese Košice IV.

Tento volebný obvod uvádzame aj v rámci okresu Košice II aj v rámci okresu Košice III)

 

 

Volebný obvod č. 8 (Juh, volí sa 5 poslancov)

 

1. Martin Antoš, Ing., 31 r., ekonóm, Turgenevova 28, Košice, HZD

2. Milada Arvayová, 44 r., reklamný manažér, Južná trieda 19, Košice, nezávislý kandidát

3. Gabriel Bačo, 39 r., elektromechanik, Turgenevova 27, Košice, SDĽ, S.O.S.

4. Jana Bandurová, Ing., 63 r., elektroinžinierka, Rosná 3, Košice, KDS, DS, OKS

5. Juraj Blach, Ing., CSc., 62 r., vedecký pracovník, Turgenevova 24, Košice, nezávislý kandidát

6. Ernest Buday, 68 r., technicko-hospodársky pracovník, Jantárová 8, Košice, SRS 7. Patrícia Čekanová, Ing., 32 r., vysokoškolský učiteľ, Skladná 36, Košice, nezávislý kandidát

8. Ľubomír Demský, MUDr., 44 r., lekár, Rastislavova 32, Košice, SMER, MOST-HÍD 9. Viktor Dudáš, 28 r., IT špecialista, Miškovecká 7, Košice, nezávislý kandidát

10. Jaroslav Džunko, RNDr., Ing., 59 r., štátny zamestnanec katastrálneho úradu, chemik, agronóm, Turgenevova 27, Košice, nezávislý kandidát

11. Boris Farkašovský, Ing., 62 r., podnikateľ, Žižkova 27, Košice, SMER, MOST-HÍD 12. Milan Géci, Mgr., 58 r., podnikateľ, Lomonosovova 38, Košice, SMER, MOST-HÍD

13. Drahoslav Grejtovský, JUDr., 35 r., právnik, Oštepová 6, Košice, nezávislý kandidát

14. Juraj Gungl, Ing., 44 r., strojný inžinier, Jánošíkova 4, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

15. Jaroslav Hlinka, JUDr., 56 r., starosta, Brezová 10, Košice, nezávislý kandidát

16. Dušan Hrabovský, 32 r., živnostník, Jánošikova 1, Košice, ZRS

17. Jaroslav Kaifer, JUDr., 31 r., advokát, Fibichova 11, Košice, SMER, MOST-HÍD 18. Dušan Kisucký, Ing., 42 r., manažér, Južná trieda 28, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

19. Kveta Kollárová, 62 r., odborná referentka, Prešovská cesta 43, Košice, ZRS

20. Jana Leščišinová, Ing., 26 r., administratívna pracovníčka, Ostravská 12, Košice, SDĽ, S.O.S.

21. Karol Linhart, 55 r., podnikateľ, Nerudova 2, Košice, nezávislý kandidát

22. Beatrica Magurová, JUDr., 51 r., právnik, Šoltésovej 32, Košice, nezávislý kandidát

23. Tibor Matoušek, 57 r., ekonóm, Milosrdenstva 25, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

volebný obvod č. 8

24. Anton Matuševský, Ing., 53 r., elektroinžinier, Palárikova 7, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

25. Jozef Múdry, Bc., 54 r., pedagóg, Južná trieda 55, Košice, SNS

26. Peter Neuwirth, 55 r., manažér, Južná trieda 57, Košice, SaS

27. Ľuboš Pajtáš, Ing., 45 r., ekonóm, Mudroňova 34, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

28. Mária Priebojová, 65 r., dôchodkyňa, Šoltésovej 11, Košice, ZRS

29. Norbert Raymann, Bc., 22 r., študent, Južná trieda 37, Košice, SDĽ, S.O.S.

30. Irena Raymannová, 45 r., realitná maklérka, Južná trieda 37, Košice, SDĽ, S.O.S. 31. Lukáš Sisák, 24 r., živnostník, Zborovská 4, Košice, KSS

32. Vladislav Stankovič, 62 r., výpravca mestskej hromadnej dopravy, Palárikova 5, Košice, ĽS-HZDS

 

 

volebný obvod č. 9 (Krásna, volí sa 1 poslanec)

 

1. Jozef Hajdu, Mgr., 37 r., právnik, Urbárska 26, Košice, nezávislý kandidát

2. Marek Kažimír, JUDr., 40 r., právnik, Harčarova 11, Košice, nezávislý kandidát

3. František Nagy, 57 r., technik, Lackova 4, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

4. Vincent Nagy, 58 r., živnostník, Kladenská 10, Košice, ĽS-HZDS

5. Róbert Slezák, 38 r., podnikateľ, Benkova 1, Košice, SMER, MOST-HÍD

 

 

volebný obvod č. 11 (Nad Jazerom, volí sa 5 poslancov)

 

1. Alojz Adamkovič, Ing., 66 r., technik, LadoŽská 4, Košice, KDS, DS, OKS

2. Zdenka Aliová, 40 r., operátor výrobnej linky, Amurská 3, Košice, nezávislý kandidát

3. Bernard Berberich, Mgr., 42 r., prevádzkar mestskej krytej plavárne, Amurská 7, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

4. Ľubomír Betuš, PaeDr., CSc., 61 r., vedúci vzdelávacej inštitúcie, Ždiarska 1, Košice, KSS

5. Norbert Borovský, Ing., 47 r., informatik, Rovníková 10, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

6. Ján Bučko, 57 r., manager, Gagarinovo námestie 13, Košice, KSS

7. Miroslav Capulič, JUDr., 58 r., právnik, Ždiarska 3, Košice, SNS

8. Ivo Čabra, Ing., 37 r., strojnícky inžinier, Močiarna 13, Košice, nezávislý kandidát 9. Daniela Číkošová, 28 r., športovkyňa, Jenisejská 59, Košice, nezávislý kandidát 10. Monika Dobrescuová, Mgr., 42 r., pedagóg, Šípková 13, Košice, nezávislý kandidát

11. Ján Forgáč, Ing., 60 r., prednosta, Amurská 9, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

12. Zoltán Frišman, Ing., 62 r., vedúci odboru, Jenisejská 43, Košice, SMER, MOST-HÍD

13. Blažej Gál, 46 r., skladník, Jenisejská 25, Košice, SDĽ, S.O.S.

14. Marián Gál, Ing., PhD., 34 r., vysokoškolský učiteľ, Jenisejská 53, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

15. Osvaldo Granda, 43 r., chemik, Nižná Úvrať 23/A, Košice, nezávislý kandidát

16. Patrik Hake, Bc., 27 r., bezpečnostný manažér, Baničová 4, Košice, nezávislý kandidát

17. Albert Harvan, Ing., 63 r., riadiaci pracovník, Bukovecká 7, Košice, SRS

18. Silvia Hricková, Mgr., 31 r., projektová manažérka, Jenisejská 59, Košice, SSS 19. Anna Chovancová, 47 r., úradníčka, Stalicova 3, Košice, ZRS

20. Ján Jakubčiak, Ing., 68 r., exstarosta, Námestie kozmonautov 14, Košice, nezávislý kandidát

21. Anna Jenčová, MVDr., 45 r., starostka mestskej časti, Námestie kozmonautov 6, Košice, ĽS-HZDS

22. Mária Jokeľová, 54 r., referent marketingu, Galaktická 1, Košice, SMER, MOST-HÍD

23. Michal Kačur, JUDr., 63 r., právnik, Irkutská 15, Košice, ZRS

24. Edita Leinsteinová, 35 r., obchodný manaŽér, Čingovská 4, Košice, nezávislý kandidát

25. Renáta Lenártová, MUDr., 38 r., lekár, Irkutská 5, Košice, SMER, MOST-HÍD

26. Eva Miklošová, 53 r., zdravotná sestra, Sputnikova 12, Košice, HZD

27. Milan Papcun, Ing., 34 r., vedúci odboru, Meteorová 1, Košice, SMER, MOST-HÍD

28. Oto Pecuch, Ing., 60 r., technik, Námestie kozmonautov 11, Košice, KDS, DS, OKS

29. Terézia Petiová, Mgr., 58 r., špeciálny pedagóg, Polárna 16, Košice, nezávislý kandidát

30. Iveta Poliaková, RNDr., 33 r., Živnostník, Levočská 5, Košice, nezávislý kandidát 31. Marián Siksa, Ing., 49 r., strojný inžinier, Stálicova 3, Košice, nezávislý kandidát 32. Alfonz Tkáč, Ing., 56 r., strojný inžinier, Levočská 5, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

33. Petr Vaľko, Mgr., 36 r., samostatný referent, Amurská 2, Košice, SNS

 

 

volebný obvod č. 14 (Košická Nová Ves, Vyšné Opátske, volí sa 1 poslanec)

Okres Košice III je celoslovenskou anomáliou – tri jeho mestské časti tvoria volebné obvody s mestskými časťami iných okresov. Barca a Šebastovce z okresu Košice III tvoria volebný obvod (č. 5) s mestskou časťou Poľov v okrese Košice II. Mestská časť Vyšné Opátske z okresu Košice III tvorí volebný obvod (č.14) s mestskou časťou Košická Nová Ves v okrese Košice IV.

Tento volebný obvod uvádzame aj v rámci okresu Košice III aj v rámci okresu Košice IV)

 

1. Arnold Hreha, Dr., 50 r., učiteľ, Poľná 18, Košice, ZRS

2. Dušan Kožuško, Ing., 45 r., konateľ, Mliečna 60, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

3. Dušan Petrenka, Ing., 59 r., starosta MČ Košická Nová Ves, Mliečna 5, Košice, SMER, MOST-HÍD

4. Miloš Sopko, MUDr., PhD., MPH, 57 r., lekár, Furčianska 63, Košice, ĽS-HZDS

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.