Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Komunálne voľby 2010 v okrese Košice I

2. 11. 2010

Okres Košice I - Kandidáti na poslancov mesta Košice

V okrese Košice I sú vytvorené pre komunálne voľby obvody 1, 2, 10

 

volebný obvod č. 1 (Sever, Kavečany, Džungľa) –volí sa 5 poslancov

 

1. Ján Bartko, Ing., 62 r., aktivista „bezbariérové Košice“, Ťahanovské riadky 77, Košice, HZD

2. Libuša Bodnárová, MVDr., 46 r., riaditeľka UVIK Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, Bežecká 6, Košice, SP

3. Jozef Burian, Ing., 49 r., poslanec NR SR, Suchodolinská 44, Košice, SMER, MOST-HÍD

4. Terézia Dančáková, 59 r., ekonómka, Národná trieda 29, Košice, KSS

5. Ján Dečo, Ing., 48 r., manažér, Na Rožku 8, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP 6. Radoslav Delina, Doc., Ing., PhD., 36 r., vysokoškolský učiteľ, Račí potok 6, Košice, SP

7. Marián Dittrich, Ing., 66 r., strojný inžinier, Němcovej 20, Košice, nezávislý kandidát

8. Andrej Dobranský, Ing., 38 r., technický pracovník, Národná trieda 75, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

9. Alena Dubinová, Ing., 53 r., dôchodkyňa, Cesta pod Hradovou 45, Košice, KSS 10. Jozef Filipko, Ing., 44 r., strojný inžinier, Pod kaštieľom 1, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

11. Marián Gaj, 41 r., ekonóm, Slovenskej jednoty 15, Košice, nezávislý kandidát

12. Marcel Gibóda, Mgr., 25 r., politológ, Na kalvárii 7, Košice, nezávislý kandidát

13. Vladimír Gürtler, JUDr., 37 r., advokát, Havlíčkova 13, Košice, nezávislý kandidát 14. Mária Ház, Ing., 45 r., ekonómka, Bankov 3, Košice, SZS

15. Jozef Horváth, 61 r., divadelný manažér, Němcovej 8, Košice, nezávislý kandidát 16. Peter Hrabovský, 65 r., živnostník, Němcovej 4, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

17. Lorant Hurban, Ing., 43 r., živnostník, Komenského 41, Košice, KDS, DS, OKS 18. Pavol Jurík, Ing., 48 r., dopravný inžinier, Bankov 13, Košice, SP

19. Vladimír Konrád, Ing., 51 r., projektový manažér, Národná trieda 70, Košice, nezávislý kandidát

20. Marián Kozák, Prof., MVDr., PhD., 64 r., VŠ učiteľ a sociálny pracovník, Ťahanovské riadky 23, Košice, SaS

21. Michal Kravčík, Ing., CSc., 44 r., hydroekológ, Čermeľská cesta 24, Košice, SaS 22. Tomáš László, Ing., PhD., 50 r., vedecko-výskumný pracovník, Vodárenská 19, Košice, nezávislý kandidát

23. Ladislav Lazár, Ing., 37 r., poslanec NR SR, Letecká 6, Košice, SMER, MOST-HÍD

24. Peter Lenárt, JUDr., 28 r., advokát, Turistická 22, Košice, SaS

volebný obvod č. 1

25. Terézia Lengyelová, 60 r., zdravotná sestra, Kustrova 2, Košice, nezávislý kandidát

26. Peter Luczy, Ing., 34 r., ekonóm, Cesta pod Hradovou 22, Košice, nezávislý kandidát

27. Monika Makeľová, Ing., 36 r., manažér, Tomášikova 3, Košice, ĽS-HZDS

28. Štefan Masaryk, 56 r., živnostník, Alšovo nábrežie 34, Košice, SZS

29. Adrián Olexa, Bc., 37 r., strojár, Sládkovičova 60, Košice, SP

30. Ingrid Pašeková, Ing., 49 r., manažérka, Watsonova 55, Košice, SP

31. Peter Pihorňa, Mgr., 29 r., právnik, Cyklistická 15, Košice, SaS

32. Petra Pokorná, Bc., 29 r., lektorka, Záborského 7, Košice, SZS

33. Jaroslav Polaček, Ing., 33 r., hutnícky inžinier, Němcovej 4, Košice, nezávislý kandidát

34. Gabriel Práczel, 58 r., kondičný tréner, Kustrova 2, Košice, EDS

35. Mária Sadovská, Mgr., 46 r., učiteľka SŠ, Tolstého 1, Košice, nezávislý kandidát 36. Cyril Sadovský, 23 r., živnostník, Tolstého 1, Košice, nezávislý kandidát

37. Patrik Stavrovský, JUDr., 41 r., právnik, Cesta pod Hradovou 8, Košice, nezávislý kandidát

38. Štefan Surmánek, PhDr., CSc., 57 r., vysokoškolský učiteľ, Rozálska 5, Košice, NK

39. Andreja Takáčová, JUDr., 55 r., starostka, Cyklistická 9, Košice, nezávislý kandidát

40. František Ténai, Ing., 40 r., manažér, Havlíčkova 11, Košice, nezávislý kandidát 41. Eduard Timko, 59 r., technik, Ďumbierska 9, Košice, SZS

42. Vladimír Vágási, 47 r., riaditeľ, Česká 1, Košice, SMER, MOST-HÍD

43. Marek Vargovčák, MUDr., 35 r., lekár, Palkovičova 7, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

44. Daniel Vasilišin, Mgr., 34 r., pedagóg, Atletická 9, Košice, SZ

45. Peter Ţelezník, Bc., 32 r., environmentalista, Študentská 16, Košice, SZS

 

 

Volebný obvod č. 2 (Ťahanovce, Sídlisko Ťahanovce) –volí sa 5 poslancov

 

1. Stanislav Andrási, 45 r., referent dopravy, Bukurešťská 27, Košice, SaS

2. Zuzana Árvaiová, 35 r., obchodníčka, Havanská 18, Košice, ZRS

3. Ladislav Balog, 28 r., technický pracovník, Berlínska 20, Košice, KSS

4. Cyril Betuš, JUDr., 59 r., starosta mestskej časti, Budapeštianska 46, Košice, SDĽ, S.O.S.

5. Jozef Borovský, Ing., 38 r., geodet, Želiarska 33, Košice, nezávislý kandidát

6. Tibor Brics, 45 r., ekonóm, Bukureštská 15, Košice, KDS, DS, OKS

7. Helena Bučáková, 62 r., podnikateľka, Sofijská 24, Košice, ZRS

8. Marta Bulecová, JUDr., 56 r., právnička, Jazvečia 34, Košice, ĽS-HZDS

9. Ján Cáfal, JUDr., 30 r., právnik, Hanojská 4, Košice, nezávislý kandidát

10. Martin Dojčár, PaedDr., PhD., 39 r., vysokoškolský pedagóg, Pekinská 17, Košice, nezávislý kandidát

11. Vlastimil Eštvan, Ing., 44 r., správca budov, Madridská 2, Košice, SNS

12. Ján Farkaš, Ing., 59 r., geodet, Ťahanovská 39, Košice, nezávislý kandidát

13. Eva Farkašová, 54 r., pedagóg, Čínska 6, Košice, SF

14. Jozef Figeľ, MVDr., 48 r., veterinárny lekár, Berlínska 29, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

15. Gabriel Fischer, Ing., PhD., 61 r., ekonóm, Stropkovská 29, Košice, ND

16. Ján Gašpar, JUDr., 57 r., právnik, Jánošíkova 8, Košice, nezávislý kandidát

17. Martin Hrivňák, MUDr., PhD., 43 r., lekár, Hanojská 2, Košice, nezávislý kandidát 18. Martin Hulič, 20 r., študent, Varšavská 21, Košice, KSS

19. Miloš Ihnát, Ing., 43 r., súkromný podnikateľ, Viedenská 6, Košice, SMER, MOST-HÍD

20. Rudolf Juroš, Ing., 34 r., technik, Ulica pokroku 21, Košice, ND

21. Stanislav Kapasný, MVDr., 44 r., veterinár, Komenského 15, Košice, nezávislý kandidát

22. Peter Kasterko, 31 r., vedúci úradu, Madridská 3, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

23. Peter Kolár, Bc., 23 r., IT správca, Európska trieda 9, Košice, SaS

24. Peter Konček, 47 r., finančný manažér, Čínska 10, Košice, SDĽ, S.O.S.

25. Martina Matoušková, 32 r., vedúca pobočky, Helsinská 15, Košice, SMER, MOST-HÍD

26. Ján Michalec, 31 r., pracovník SBS, Sofijská 11, Košice, KSS

volebný obvod č. 2

27. Juraj Mosej, Ing., 50 r., geológ a kontrolór v samospráve, Ťahanovská 72, Košice, nezávislý kandidát

28. Pavel Naď, MVDr., PhD., 56 r., veterinárny lekár, Bukurešťská 32, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

29. Miroslav Orság, MVDr., 50 r., veterinárny lekár, Havanská 13, Košice, SMER, MOST-HÍD

30. Emil Petrvalský, RNDr., Ing., CSc., 52 r., biofyzik, Belehradská 9, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

31. Jarmila Repčíková, 50 r., administratívna pracovníčka, Sofijská 29, Košice, SDĽ, S.O.S.

32. Ružena Slivová, 59 r., manažérka, Želiarska 22, Košice, SZS

33. Stanislav Šimko, Bc., 26 r., maklér, Americká trieda 3, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

34. Richard Šmída, JUDr., 38 r., právnik, Tomašíkova 23, Košice, SMER, MOST-HÍD 35. Martin Štelbaský, 40 r., režisér, Pekinská 1, Košice, nezávislý kandidát

36. Tomáš Vojtek, Bc., 24 r., obchodný zástupca, Viedenská 14, Košice, SaS

 

 

volebný obvod č. 10 (Staré Mesto, volí sa 5 poslancov)

 

1. Vojtech Bačo, PhDr., 61 r., novinár, Karpatská 2, Košice, KSS

2. Peter Bajus, Ing., 50 r., ekonóm, Československej armády 2, Košice, KDS, DS, OKS

3. Michal Baľo, Ing., 35 r., riaditeľ strednej školy, Komenského 25, Košice, nezávislý kandidát

4. Ernest Básti, Ing., 62 r., zástupca starostu, Kuzmányho 13, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

5. Peter Beck, MUDr., MPH, 38 r., lekár, Vojenská 6, Košice, nezávislý kandidát

6. Viktor Belák, Mgr., 29 r., psychológ, Puškinova 2, Košice, nezávislý kandidát

7. Ivan Benninghaus, Ing., 46 r., športový manažér, Jakobyho 6, Košice, SDĽ, S.O.S. 8. Martin Beňo, Bc., 27 r., manažér, Škultétyho 2, Košice, SDĽ, S.O.S.

9. Peter Beňo, MUDr., 54 r., lekár, Škultétyho 2, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP 10. Tomáš Beňo, Bc., 25 r., podnikateľ, Škultétyho 2, Košice, SDĽ, S.O.S.

11. Ján Bílek, MVDr., PhD., 34 r., veterinárny lekár, Zimná 19, Košice, SMER, MOST-HÍD

12. Ľubica Blaškovičová, Mgr. art., 55 r., herečka, Stará Baštová 1, Košice, nezávislý kandidát

13. Otto Brixi, Mgr., 24 r., právnik, Braniskova 16, Košice, SMER, MOST-HÍD

14. Jozef Brutovský, Ing., 59 r., projektový manažér, Kuzmányho 25, Košice, ĽS-HZDS

15. Viliam Burtovský, Ing., 37 r., projektový inžinier, Jarná 11, Košice, SNS

16. Roman Dohovič, JUDr., 33 r., právnik, Pajorova 14, Košice, nezávislý kandidát 17. Renáta Dupláková, 33 r., predavačka, Jilemnického 16, Košice, ZRS

18. Jana Fáberová, 37 r., administratívna pracovníčka, Kuzmányho 33, Košice, SDĽ, S.O.S.

19. Jozef Filas, Ing., CSc., 58 r., vysokoškolský učiteľ, Vojenská 1, Košice, SRS

20. Viera Focková, Bc., 36 r., podnikateľka, Komenského 23, Košice, ZRS

21. Zdenek Gerda, 50 r., podnikateľ, Komenského 6, Košice, SNS

22. Ľubomír Grega, Mgr., 52 r., starosta, Štefánikova 44, Košice, nezávislý kandidát 23. Darina Havrilová, 41 r., matrikárka, Mlynská 23, Košice, nezávislý kandidát

24. Richard Hojer, Ing., 52 r., ekonóm, Jilemnického 20, Košice, nezávislý kandidát 25. Gabriel Hrabovský, Ing., 49 r., konateľ spoločnosti, Námestie L. Novomeského 5, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

26. Eva Hulmečíková, Ing., 51 r., stavebný inžinier, Štefánikova 44, Košice, SF

volebný obvod č. 10

27. Rami Imeri, 64 r., podnikateľ, Mäsiarska 31, Košice, HZD

28. Karol Kačala, 43 r., manažér, Hlavná 15, Košice, SZS

29. Michal Kopka, MVDr., 55 r., podnikateľ, Magurská 7, Košice, SDĽ, S.O.S.

30. Juraj Koráň, MVDr., 42 r., veterinárny lekár, Muránska 2, Košice, KSS

31. Štefan Králik, Ing., 34 r., technický manažér, Kasárenské námestie 13, Košice, SaS

32. Juraj Kula, JUDr., 51 r., advokát, Hlavná 93, Košice, nezávislý kandidát

33. Štefan Lasky, Ing., 43 r., manažér, Mäsiarska 23, Košice, SMER, MOST-HÍD

34. Ladislav Leco, Ing., 57 r., pedagóg, Tyršovo nábrežie 11, Košice, SF

35. Vincent Lukáč, Ing., 56 r., tréner, Kuzmányho 7, Košice, SNS

36. Norbert Lukán, MUDr., 50 r., lekár, Svätoplukova 23, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP

37. Peter Matta, JUDr., 59 r., právnik, Vihorlatská 25, Košice, SMER, MOST-HÍD

38. Peter Murko, Ing. arch., 52 r., architekt, Mestský park 1, Košice, SMER, MOST-HÍD

39. Ladislav Pecha, dpt., 66 r., podnikateľ, Dominikánske námestie 25, Košice, ĽS-HZDS

40. Igor Petrovčík, Ing., 36 r., súkromný podnikateľ, Kpt. Nálepku 13, Košice, SaS

41. Jaroslav Plávka, Ing., 45 r., technik, Podtatranského 5, Košice, nezávislý kandidát

42. Eva Poliaková, 58 r., úradníčka, Jakobyho 13, Košice, ZRS

43. Vladimír Rybníček, Ing., 57 r., vedúci pracovník, Jiskrová 10, Košice, ZRS

44. Ján Süli, Ing., 63 r., diplomat, Alžbetina 26, Košice, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP 45. Boris Šnajdár, Mgr.,

63 r., redaktor, Braniskova 10, Košice, SZS

46. Ľubomír Varínsky, Mgr., 66 r., učiteľ, Vojenská 1, Košice, nezávislý kandidát

47. Pavol Ţigo, Ing., 48 r., obchodný manažér, Dargovská 1, Košice, SaS

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.